Piątkowy wieczór to doskonały czas by oderwać się od codziennego zgiełku, zdystansować do problemów i wypełnić swoje serce kojącymi dźwiękami i wewnętrznym spokojem.
Zapraszamy Cię na Kirtan - muzyczną medytację, która pomoże Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię i zrelaksować się po długim tygodniu.
Śpiewaj razem z nami lub po prostu słuchaj i relaksuj się. Poczuj wolność i lekkość!

Serdecznie zapraszamy :)

* Kirtan to rodzaj wspólnej medytacji z mantrami podczas której prowadzący śpiewa mantry, a uczestnicy powtarzają je za nim w rytm muzyki.
Man – oznacza umysł, Tra – wznosić. Mantra wznosi nasz umysł i serce ponad męczące nas niepokoje, stres, uczucie zagubienia i pustki.
Praktyka ta może pomóc m.in. w oczyszczeniu umysłu i serca z negatywnych emocji, zwiększeniu poczucia spokoju i harmonii. Jest idealnym sposobem na szybką regenerację,  uspokojenie umysłu i złapanie wewnętrznego luzu.
Ta wywodząca się ze starożytnej tradycji wedyjskiej metoda medytacji jest obecnie praktykowana przez miliony osób na całym świecie. Jest ona najbardziej interaktywną, najpotężniejszą a zarazem najprzyjemniejszą formą medytacji z mantrą.

Kiedy:

piątek, 5 lipca 2024, godz. 18:30

Gdzie:

MANTRA SFERA
Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Lublinie
ul. Lubartowska 68a, lok. U4, 20-094 Lublin

Na terenie lokalu, gdzie odbywają się zajęcia, chodzimy bez obuwia, w skarpetkach :)

Jak do nas trafić?
ul. Lubartowska 68a to nowy budynek w głębi pomiędzy budynkami Lubartowska 64 i 68.
Nasz lokal znajduje się na parterze w prawym rogu, ale wejście jest z tyłu bloku. Budynek należy obejść z lewej strony.
Jest to lokal po siłowni Time for Fit.

Kontakt

email:
tel. 519 078 009 (Agnieszka)

Wstęp wolny

WYDARZENIE BEZPŁATNE, BEZ ZAPISÓW

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nieprzychodzenie na zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.