Klub Filozoficzny

Klub Filozoficzny

Zapraszam na środowe spotkania z cyklu Wieczni poszukiwacze.

W programie: kirtan - wspólna medytacja z dźwiękiem starożytnych mantr oraz filozoficzne rozważania danego tematu w oparciu o filozofię wedyjską.

Mam nadzieję, że tematy, które poruszymy będą wspaniałą możliwością pogłębienia naszego duchowego zrozumienia, a kontakt z mantrą da nie tylko wytchnienie od gonitwy dnia codziennego, ale przede wszystkim pozwoli uzyskać wewnętrzne szczęście, satysfakcję i oświecenie.

Ufam, że wiedza, którą poznamy/poznasz na tych zajęciach wprowadzi nową, lepszą jakość do naszego/twojego życia.

Wstęp wolny.

W programie:

Środa, 6 grudnia, godz. 19:00
Z cyklu Wieczni poszukiwacze - Gdzie mogę odnaleźć szczęście?


Każdy z nas szuka szczęścia - może Mikołaj przyniesie coś, co wypełni moje pragnienie? Może jakaś osoba zaspokoi to palące pragnienie uzyskania satysfakcji? Gdzie mogę znaleźć prawdziwe, głębokie szczęście? Jeśli trapią Cię te pytania - przyjdź i posłuchaj.

Nasze spotkanie rozpoczniemy od wspólnej medytacji z mantrą - kirtanu. Potem oddamy się rozważaniom na powyższe tematy i mam nadzieję, że każdy wyjdzie z satysfakcjonującą go odpowiedzią.

Środa, 13 grudnia, godz. 19:00
Z cyklu Wieczni poszukiwacze - W poszukiwaniu (s)pokoju


W przeszłości powstawały, powstają i powstawać będą organizacje, których celem jest zaprowadzenie pokoju na świecie. Ludzie nawołują do pokoju i zaprzestania szerzenia się nienawiści. Skuteczność tych działań wydaje się być niewielka. Czy w związku z tym nie ma nadziei dla ludzkości? W dniach poprzedzających święta, podczas których świat oplatają życzenia pokoju, posłuchaj co na ten temat mówi starożytna mądrość Wed.

Nasze spotkanie rozpoczniemy od wspólnej medytacji z mantrą - kirtanu. Potem oddamy się rozważaniom na powyższe tematy i mam nadzieję, że każdy wyjdzie z satysfakcjonującą go odpowiedzią, a także zrozumiemy w jaki sposób nasze działanie może wpłynąć na pokój na świecie.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
środy: 6, 13 grudnia 2017, godz. 19:00

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Lublinie
Krakowskie Przedmieście 19
lokal 34 (II piętro)

Kontakt

Kasia (Kirtan dasi) tel. 530 300 750

Wstęp wolny