Bhagavad gita - ponadczasowa mądrość

Bhagavad-gita jest koroną wiedzy wedyjskiej i jednym z największych filozoficznych dzieł świata. Dogłębnie wyjaśnia ona naturę człowieka i otaczającego go świata, dostarcza wyjątkową, sekretną wiedzę o życiu i osiąganiu duchowej doskonałości.

Bhagavad-gita to fundamentalne starożytne pismo wedyjskie, którego forma pisana znana jest od ponad 4000 lat, natomiast w formie ustnej przekazywane było od niepamiętnych czasów. Napisana jest w formie dialogu filozoficznego podejmującego kluczowe tematy egzystencjalne, które są ponadczasowe i transcendentalne (ponad czasem, miejscem i okolicznościami), co sprawia, że w dzisiejszych czasach są nadal aktualne i inspirują do głębokiej refleksji nad życiem, jego celem, a także świadomością naszych codziennych działań.

Spotkanie adresowane jest zarówno do osób, które nigdy jeszcze nie studiowały Bhagavad-gity, jak i do tych, którzy znają jej nauki i chcieliby usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę zawartą w tym wyjątkowym dziele. Serdecznie zapraszamy!

W programie:

-prelekcja
-prezentacja multimedialna
-pytania i odpowiedzi
-medytacja z mantrą

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
środa, 9 stycznia, godz. 18:30

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Lublinie
Krakowskie Przedmieście 19
lokal 34 (II piętro)

Kontakt

Wstęp wolny