Witaj w naszych progach! Mamy nadzieję, że poczujesz się u nas komfortowo, na relaksie.

Ruszamy właśnie z nowym projektem Medytacji Live. Właśnie dla Ciebie, właśnie Teraz! Potrzebujemy wyciszenia i złapania dystansu do różnych niepokoi i intensywnego stresu bardziej niż kiedykolwiek!

W naszym projekcie będzie różnorodnie: medytacyjnie, jogowo, filozoficznie, zdrowotnie. Codziennie coś innego. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, będą odbywać się wieczorami, kiedy codzienne obowiązki już odrobione i nastaje chwila, którą można wypełnić czymś dla siebie, swojego well being.

Chcemy podzielić się z Tobą także klejnotami wedyjskiej mądrości, dzięki której w życiu może zapanować harmonia i spokój. Będzie dużo praktycznych zajęć, ciekawych prelekcji, porad, które działają. Możesz brać udział w nich wszystkich, albo wybrać sobie temat, który najbardziej Cię interesuje.

W zakładkach znajdziesz opisy poszczególnych zajęć, grafik na nadchodzący tydzień. Poznasz także naszych prowadzących - bardzo fajne, pozytywne osoby, które same na co dzień stosują to, czego nauczają. Będzie rodzinnie. Warsztaty będą prowadzili ojciec z synem, albo mąż z żoną. Będą też single. Świat medytacji jest dla każdego!

Prowadzący:

Adam

Adam z ADSU - krakowski bard, poeta, zakochany w górach. Medytuje, pisze prawdziwe piosenki z tekstem. Na swoim koncie ma kilka bardzo inspirujących płyt: „Nie Jestem Stąd”, „Pod Ziemią nad Chmurami” oraz „Wewnętrzna Emigracja”.

Adam zaprasza na muzyczną podróż z mantrami, czyli na kirtan. Stacjonarnie można go posłuchać w Studiu Dźwięku Jogi w Krakowie, ul. Starowiślna 20/5.

A tutaj klip do jednej z jego ostatnich piosenek.

Magda Kverneland

Instruktorka medytacji, której mądrość wedyjska towarzyszy od ponad 20 lat. Obecnie prowadzi spotkania w Polsce i Norwegii.

Magda Kverneland jest także kulinarnym talentem. Propaguje wegetarianizm, prowadząc warsztaty gotowania na przeróżnych festiwalach, eventach, a także dla kameralnych grup.

Magda Kverneland wprowadzi nas w świat wedyjskiej mądrości.

Piotr i Elżbieta

Prowadzą Centrum Terapii Naturalnych.

Piotr jest dyplomowanym naturopatą, akupunkturzystą i diagnostą metodą biorezonansu. Ukończył Szkołę Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej „TOMO” w Gdańsku, przechodził praktyki szpitalne z zakresu medycyny chińskiej i akupunktury w Chinach. Jest zielarzem oraz certyfikowanym elektopunkturzystą metodą Volla i Vega-test.

Elżbieta ukończyła biologię na wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest także certyfikowaną elektropunkturzystą metodą Volla i Vega-test.

Ich bogactwo wiedzy i doświadczenia z zakresu naturalnych terapii i metod diagnostycznych, a także chęć pomocy innym stanowią idealne połączenie. Prowadzą warsztaty Naturalne Sekrety Zdrowia w naszym projekcie Medytacja Live gościnnie.

Draupadi dasi

Założycielka Yoga Life Club w Koszalinie.

Jest dietetykiem zorientowanym na ajurwedyjske, holistyczne podejście do człowieka. Ajurweda jest jej wielką pasją. Organizuje warsztaty zdrowego odżywiania, oczyszczania i wzmacniania organizmu, terapii ajurwedyjskich w całym kraju. Współorganizuje zdrowotne weekendy Ayu Wellness.

Draupadi dasi wprowadzi nas w świat Ajurwedy. Będzie bardzo interesująco!

Kasia

Poznajcie Kasię. Z zawodu jest masażystką i fizjoterapeutką.

„Hatha jogę praktykuję od 6 lat - pchnęła mnie do tego konieczność (krzywe, bolesne, napięte ciało). Na własnym doświadczeniu przekonałam się że regularna praktyka w zgodzie ze samym sobą działa cuda!”

Kasia na swoich zajęciach  pokazuje, jak zadbać o swoje ciało w sposób bezpieczny i świadomy. Prywatnie lubi minimalizm, dobre, zdrowe jedzenie i długie spacery po lesie.

POLECAMY JOGĘ Z KASIĄ!

Iza

Jest praktykiem kinezjologii. Ukończyła Akademię Kinezjologii Systematycznej w Londynie (ASK). Stale rozwija swoją wiedzę, biorąc udział w regularnych seminariach z ASK.

Od ponad 20 lat zajmuje się homeopatią, którą studiowała wcześniej we Wschodnim Aśramie. Chińska medycyna stała się dla Izy wielką inspiracją i rozbudziła w niej ciekawość w badaniach nad naturalnymi metodami leczenia w przywracaniu zdrowia.

Wiele lat temu odkryła jogę i medytację, które w krótkim czasie stałem się jej wielką pasją. Regularnie medytuje, i ta praktyka daje jej ogromną satysfakcję i siłę do codziennych czynności.

„Dzięki temu pogłębiłem zrozumienie sensu życia i świata, w którym żyjemy. Ma to ogromny wpływ nie tylko na moich pacjentów, ale jest także inspiracją dla moich przyjaciół i rodziny.

Zależy mi na pomaganiu ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu optymalnego zdrowia poprzez delikatne i nieinwazyjne techniki w odpowiedzi na własne potrzeby organizmu.”