Chciałabyś zacząć medytować, ale nie wiesz jak? A może zastanawiasz się czy w ogóle medytacja jest dla Ciebie? Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do postawienia kilku pierwszych kroków. Zatem dlaczego medytować?

Po pierwsze dlatego, że otacza na hałas, chaos, odczuwamy bezustannie presję czasu, cierpimy na bezsenność, mamy wciąż wrażenie, że inni mają więcej i lepiej i że musimy jeszcze bardziej się starać.

Po drugie dlatego, że często napięcie stresowe staje się chroniczne, a to już prowadzi do poważniejszych zaburzeń. Pojawiają się stany lękowe, depresyjne, chwiejność emocjonalna. Pojawiają się nawet zaburzenia somatyczne: arytmia serca, nadciśnienie, wrzody żołądka, itd. No niefajnie.

Po trzecie dlatego, że odczuwamy wewnętrzną pustkę i brak satysfakcji. Zajadamy ją, zapijamy, bierzemy narkotyki, dopalacze albo uprawiamy sporty ekstremalne, żeby COŚ poczuć.

Po czwarte dlatego, że nie samym chlebem człowiek żyje, a medytacja jest pokarmem dla duszy. Wypełnia, daje poczucie spełnienia, sensu, radości, spokoju, harmonii i bezinteresownej miłości.

Jeśli widzisz, że któryś z tych punktów jest Ci jakoś znajomy - koniecznie wpadaj na naszego live.

Podczas środowych live'ów:

  • poznasz kilka technik medytacji indywidualnej, które możesz stosować sam w domu;
  • weźmiesz udział we wspólnej sesji medytacji (razem zawsze raźniej :) );
  • zrelaksujesz się i poprawisz swój nastrój;
  • uwolnisz się od wewnętrznego napięcia;
  • odczujesz spokój w swoim sercu.

Zapraszamy!

Tematy spotkań:

06.12 - Nie czekaj na świętego mikołaja
13.12 - Joga nidra - sen jogina
20.12 - Świadome życie, świadome decyzje
27.12 - Kultywowanie wdzięczności

Kiedy:

środy: 6, 13, 20, 27 grudnia 2023, godz. 19:00

Zajęcia prowadzi