Weekend z medytacją - Ustroń 2018

Zapraszamy na:
Weekend z Medytacją z udziałem światowej sławy jogina Balakhilya das.

W programie:

  • Warsztaty i wykłady na temat medytacji, jogi, zdrowego stylu życia
  • Medytacja i relaksacja – nauka i praktyka (różne techniki)
  • Zajęcia ćwiczeń Hatha-jogi
  • Pyszne wegetariańskie jedzonko
  • Ognisko
  • Fajne towarzystwo i dużo dobrej zabawy

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
31 sierpnia 2018 (piątek) - 2 września 2018 (niedziela)

Gdzie:

OW ONDRASZEK
Ustroń k. Wisły, ul. Stroma 7

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Ondraszek oferuje nocleg w malowniczej i uroczej okolicy, w przepięknym regionie Beskidu Śląskiego, urzekającym swoją naturalnością.

Koszt:

Cena za cały pobyt: 300 zł
(wszystkie posiłki, noclegi, opłata klimatyczna oraz warsztaty są wliczone w cenę)

Zarezerwuj miejsce już dziś (liczba miejsc ograniczona!).
Przedpłata jest konieczna do potwierdzenia rezerwacji miejsca. Termin zgłoszeń upływa 30. sierpnia.

Infolinia:

tel. 512 109 288
email:

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o imprezie:

Zajęcia Hatha Yoga

Nawet jeśli nie jesteś doświadczonym yoginem, a nawet jeśli w ogóle nigdy nie praktykowałeś ćwiczeń Yogi, to podczas Weekendu z Medytacją będziesz miał możliwość spróbowania jak wiele korzyści płynie z systemu ćwiczeń Hatha Yogi. Delikatne rozciągnięcie mięśni, balans fizyczny i mentalny oraz regulacja przepływu energii Chi w ciele - to tylko niektóre z korzyści płynących z praktyki Hatha Yogi.

Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą zajęcia adekwatne dla różnych grup osób, w zależności od poziomu zaawansowania uczestników.

Jeśli masz swoją matę do jogi, weź ją koniecznie ze sobą, jeśli jednak nie posiadasz maty – jest możliwość skorzystania z naszych mat na miejscu podczas warsztatów (zaznacz w formularzu zgłoszeniowym, że potrzebujesz pożyczyć od nas matę do jogi).

Wyżywienie wegetariańskie

”Jesteś tym co jesz” – to powiedzenie potwierdza tylko jak ważna jest nasz dieta.

Czy chcesz poprawić swoje samopoczucie i witalność, zrzucić zbędne kilogramy i wyglądać młodziej i piękniej – pomyśl o zdrowej diecie. Podczas naszych Weekendów z Medytacją zawsze zapewniamy Państwu smakowite posiłki wegetariańskie.

Nasi kucharze zadziwią Was bogactwem smaku i pomysłowością wykonania i roztoczą przed Wami nowe horyzonty wegetariańskich inspiracji.

Często podczas Weekendów z Medytacją nasi goście proszą nas o przepisy na niektóre potrawy z naszego menu, które chcą wprowadzić do swojej diety po powrocie do domu, a nasze menu staje się kulinarną inspiracją.

Wyżywienie obejmuje śniadanie, obiado-kolację oraz deser.

Jeśli jesteś weganinem, masz alergie pokarmowe, czy też jesteś na diecie bezglutenowej – koniecznie poinformuj nas o tym w formularzu zgłoszeniowym.

Medytacja – warsztaty redukcji stresu

Stres, niepokój, natłok obowiązków i problemów, trudne wybory życiowe – to rzeczy, które dotyczą coraz to większej liczby ludzi na świecie.

Dzisiejsze badania naukowe potwierdzają, to czego od tysięcy lat nauczali yogini – medytacja jest wspaniałym lekarstwem dla naszego ciała, umysłu i duszy. Jest źródłem wewnętrznej siły, motywacji, witalności oraz pozytywnego spojrzenia na otaczających nas ludzi i świat.

Poranna Medytacja

Nie możemy zmienić świata, który nas otacza, ale możemy zmienić nasze podejście do spotykających nas sytuacji.

Interaktywne warsztaty medytacji z mantrą są wspaniałą okazją, aby nauczyć się jak praktycznie zastosować medytację w naszym codziennym życiu. Jak praktycznie radzić sobie ze stresem i jak zredukować negatywny wpływ jaki on na nas wywiera.

Trzy techniki medytacji (medytacja z głębokim oddechem, Japa Yoga oraz Kirtan) wywodzą się ze starożytnej kultury Wedyjskiej i są źródłem wewnętrznej siły, determinacji i motywacji, których tak bardzo nam potrzeba w naszym codziennym życiu.

Pod kierownictwem kwalifikowanego instruktora medytacji będziecie Państwo mieli okazję każdego dnia podczas Weekendu z Medytacja praktykować techniki medytacyjne.

Blok medytacji składa się z grupowej praktyki trzech technik medytacji pod przewodnictwem instruktora:
Medytacja z Oddechem – 30 min
Medytacja Japa Yoga – 30 min
Kirtan – medytacja w śpiewie – 30 min

To fantastyczny początek dnia dla każdego, kto potrzebuje odnaleźć wewnętrzny spokój i naładować swoje ”baterie” na kolejny dzień.

Weź ze sobą swój zestaw do medytacji, który otrzymasz od nas na początku Weekendu i zanurz się w błogim, kojącym dźwięku starożytnych wedyjskich mantr.

Blok Warsztatów i medytacji z Balakhilya das

To blok tematycznych wykładów z filozofii wedyjskiej obejmujących tematy duchowego rozwoju, naszej duchowej tożsamości i medytacji.

Balakhilya das, będący szeroko uznanym na świecie autorytetem w dziedzinie Bhakti Yogi w mistrzowski sposób poprowadzi nas przez nauki Bhakti yogi (wiedzy wedyjskiej). Jednocześnie w bardzo wnikliwy, rzeczowy i przystępny sposób tłumacząc najgłębsze kwestie dotyczące naszej duchowej natury, naszego związku z otaczającym nas wszechświatem oraz wiecznego związku z Absolutem.

Ostatni wykład w czasie Weekendu (w niedzielę o godzinie 12:00) to sesja pytań i odpowiedzi. Każdy z uczestników warsztatów może osobiście (lub anonimowo) zadać pytanie Balakhilya das i uzyskać odpowiedź na nurtujący go temat.

Ognisko

Zazwyczaj, jeśli tylko pozwala na to pogoda, sobotnie ognisko jest stałym punktem programu naszych Weekendów z Medytacją.

Jednocząca moc ognia i niezapomniany klimat wspólnego śpiewania mantr przy ognisku jest rzeczą, która zawsze bardzo się podoba uczestnikom wszystkich naszych Weekendów i na długo pozostaje w pamięci.

A do tego jeszcze dochodzą smakowite wege przekąski... i czegoż tu jeszcze więcej chcieć od życia ;)