Szczęście
Wszyscy go szukamy, bez względu na to kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd idziemy. Szukamy go na tyle rozmaitych sposobów i każdy z nas definiuje je na swój własny sposób.

Szczęście jest tą ulotną substancją, której pragnie każdy z nas. Wciąż próbujemy je odnaleźć na tak wiele sposobów, jednak gdy już mamy je w garści, nagle wyślizguje nam się z rąk, blednie, pęka jak bańka mydlana...

Mimo, że nasze szczęście jest tą najważniejszą, rzeczą w naszym życiu, jest jednocześnie rzeczą najtrudniejszą do osiągnięcia.

Bycie szczęśliwym jest naszym naturalnym stanem, dlatego właśnie tak bardzo za nim tęsknimy. Można by zapytać, czy jest w ogóle możliwym osiągnięcie stałego stanu szczęścia? Takiego, które nie zniknie, nie spowszednieje? Takiego, które będzie rosło wciąż i wciąż i wciąż?

Odpowiedź brzmi: TAK!
Istnieje bowiem zapomniana sztuka bycia szczęśliwym, sztuka zn ana joginom i mędrcom. Sztuka pozwalająca osiągnąć nieprzemijające i głębokie szczęście.

Zapraszamy do poznania tej tajemnicy joginów - sztuki bycia szczęśliwym. Zapraszamy na LIVE Balakhilya das.

Webinar jest bezpłatny, nie trzeba się na niego zapisywać.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 24 maja 2020, godz. 13:00 - 14:30

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya