Wegetariańskie stoły uginają się od pyszności. Są pełen kolorów, różnorodności, zaskakujących smaków i połączeń. Pogląd, iż wegetarianie żywią się tylko sałatą już dawno odszedł do lamusa.

Roślinna dieta staje się coraz bardziej popularna wśród sportowców: biegaczy długodystansowych, sprinterów, kolarzy, a nawet wśród strongmanów i kulturystów.

Nie jest tylko modnym, acz przemijającym trendem, ale rozsądnym, wyważonym sposobem utrzymania ciała w zdrowiu, przedłużeniem młodości, efektywnym ładowaniem energetycznych baterii. Ponadto wege dieta sprawia, iż stajemy się bardziej empatyczni, wrażliwi, rozwój naszej świadomości nabiera rozpędu.

Stając się wegetarianinem nie tylko my sami odnosimy korzyść. Dodatkowo chronimy życie bezbronnych zwierząt skazanych na rzeź, oszczędzamy im niewyobrażanego strachu i cierpienia. Przykładamy także swoją cegiełkę do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego, zmniejszenia zużycia zasobów pitnej wody, wycinania ogromnych połaci leśnych, które są płucami Ziemi.

Będąc wegetarianami mamy ogromny wkład w pozytywną przemianę życia na naszej pięknej, jeszcze zielonej planecie.

Serdecznie zapraszamy na LIVE z Balakhilya das, nauczyciela jogi i medytacji, sportowcem i wielkim fanem zdrowego stylu życia, będącego na diecie roślinnej od ponad 60 lat!

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 20 sierpnia 2023, godz. 11:00 - 12:15

Kontakt

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya