Są piękni, bogaci, sławni i.... nieszczęśliwi. Osiągnęli tak zwany ”życiowy sukces”  i mają wszystko to, o czym większość z nas może tylko pomarzyć. A jednak... cierpią na depresję, biorą psychotropy, albo uciekają przed cierpieniem w alkohol i narkotyki. Jak to możliwe? Przecież powinni być szczęśliwi! Przecież mają tak wiele... Większość osób podejmując wyścig po karierę nie zdaje sobie sprawy z tego, jak często ta pogoń za materialnym sukcesem kończy się wypaleniem i depresją. A to, co na początku miało być słodkie jak nektar, okazuje się pełne cierpienia i goryczy. Zbyt często wpadamy w tą pułapkę i nie potrafimy zrozumieć dlaczego tak się dzieje.

W swoim kolejnym wykładzie Balakhilya das tłumaczy przyczyny depresji ludzi sukcesu. Bo nie chodzi tutaj o to, żeby nie mieć celów i ambicji. Kluczem jest jednak wiedza, jak żyć w tym świecie tak, aby osiągnąć w życiu prawdziwy sukces i prawdziwą satysfakcję i zadowolenie.

Serdecznie zapraszamy!

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 13 czerwca 2021, godz. 12:15 - 13:45

Kontakt

 

Zobacz zwiastun:

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya