Chciwość jest krzykiem pustego serca. Próby zapełnienia tego pustego miejsca są całkowicie naturalne. Trzeba znać jednak naturę tej pustki, aby wiedzieć jak ją zapełnić.

Mówi się, że chciwość jest studnią bez dna. Żądza pieniądza, żądza władzy, żądza popularności, żądza dominacji nigdy się nie kończy. Pali jak ogień i zamiast przynosić uczucie wewnętrznej satysfakcji – zostawia jeszcze większą dziurę.

I chociaż wiele osób może patrzeć na to sceptycznie i żyć nadzieją, że kolejny wielki sukces finansowy, miliardowa fuzja, kolejna założona firma, kolejne wygrane wybory w końcu przyniosą spełnienie to mądrość starożytnych Wed stawia sprawę jasno – ten wewnętrzny głód ma swoje źródło w jednym miejscu – w kompletnym braku duchowej strony życia. I żadna ilość materialnych osiągnięć tego głodu nie zaspokoi. Pozostawi natomiast frustrację i depresję sukcesu.

Czas na zmianę biegu swojego życia.

Zapraszamy na kolejny live Balakhilya das.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 22 stycznia 2023, godz. 11:00 - 12:30

Kontakt

 

Zobacz zapowiedź:

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya