Warsztaty Medytacji i Relaksu

Jeśli szukasz sposobu na oderwanie się od codzienności, zrelaksowanie się i znalezienie wewnętrznego spokoju, to jesteś w odpowiednim miejscu! Chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić na nasze warsztaty medytacji i relaksacji dla początkujacych.

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w medytacji, by do nas dołączyć.
To będzie luźna, przyjazna i nieformalna okazja do odkrywania korzyści płynących z medytacji i relaksacji.

Nie martw się o skomplikowane pojęcia czy techniki. Chodzi o to, byś odnalazł wewnętrzny spokój i zrelaksowanie, a my chętnie Ci w tym pomożemy.

A teraz najlepsza część – to zupełnie za darmo! Wystarczy, że przyjdziesz i spróbujesz. Jeśli zdecydujesz, że to coś dla Ciebie, będziemy bardzo szczęśliwi.

W programie:

Co będzie się działo:

  • Relaksacja Joga Nidra: Sesja relaksu dla ciała i umysłu, w akompaniamencie misy tybetańskiej i muzyki relaksacyjnej. Medytacja prowadzona.

 

  • Medytacje dla Początkujących: Wprowadzimy Cię w świat medytacji, zaczynając od podstawowych technik.. Nauczymy Cię prostych technik oddechowych, które pomogą Ci się zrelaksować w każdej sytuacji.

 

  • Medytacja w Praktyce Codziennej: Podpowiemy, jak włączyć medytację do swojego codziennego życia, nawet jeśli masz mało czasu.

Co zabrać:

  • Wygodne ubrania (nie ma potrzeby specjalnej odzieży)
  • Uśmiech i otwarty umysł!

Kiedy:

środy: 13, 20, 27 września 2023, godz. 18:00

Gdzie:

Gdzie: Mantra Spot – Medytacja w Łodzi
ul. Kopernika 26/5U – wejście od podwórka.

Kontakt

info: 513-359-186

Wstęp wolny/ obowiązują zapisy

ZAPISY:  https://forms.gle/jMMHPtCaWDxRGP5N7