Kurs Bhakti Jogi - Pierwszy stopień

Zapraszamy na cykl zajęć Kursu Bhakti Jogi, starożytnego systemu medytacji. 

Medytacja może wydawać się czymś nieznanym lub trudnym do nauczenia. Jednak przy bliższym poznaniu technik medytacji z mantrą okazuje się być prostym sposobem na znalezienie spokoju i odpoczynku dla naszego serca i umysłu. Natomiast wiedza będąca tłem i podstawą medytacji przynosi wiele odpowiedzi i głębokie zrozumienie tego kim jesteśmy oraz jak możemy się odnaleźć w naszej codzienności i otaczającym nas świecie. Wiedza płynąca z wed mówi bardzo wiele o święcie, o nas i o duchowym wymiarze naszego życia z którego możemy czerpać prawdziwą satysfkacje. Jest to bardzo praktyczna wiedza ktora pozwala odnaleźć prawdziwy głęboki spokój i być nieporuszonym przez niepokoje życia codziennego. 
Przekonaj się, że medytacja jest łatwiejsza niż myślisz i pozwól, aby każde spotkanie było ciekawą przygodą i krokiem naprzód w twoich poszukiwaniach. 

Czas trwania to miesiąc. Spotkania odbędą się 30.01, 06.02, 13.02 i 20.02. Obowiązują zapisy. Ukończenie Pierwszego stopnia będzie podstawą do przystąpienia do drugiego stopnia który zamyka cały kurs.

W programie:

  • nauka technik medytacji, medytacja na każdym spotkaniu,
  • głęboka relaksacja - joga nidra,
  • spotkania z muzyką medytacyjną,
  • omówienie oraz pytania i odpowiedzi dotyczące różnych zagadnień m.in.: jak krok po kroku dodać medytację do swojego życia, dlaczego warto medytować, poznanie ścieżek jogi oraz ich celu, kim jestem, dokąd zmierzam i jak radzić sobie z osobistymi problemami współczesnego świata,
  • zdrowa dieta i styl życia,
  • i inne.

Kiedy:

poniedziałek, 30 stycznia, godz. 18:00
luty 2023
poniedziałki: 6, 13, 20 lutego, godz. 18:00

Gdzie:

Centum Medytacji 
Ul. Mikołaja Kopernika 26/5u.

Kontakt

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Tel: 781 381 464 (Bartek)
Email:
Lub wiadomością na Facebooku - Medytacja Łódź. 

Obowiązują zapisy

Jest to kurs więc każde kolejne spotkanie jest kontynuacją wynikającą poprzednich.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dołączyć od początku lub być na całym kursie prosimy o kontakt.