Odstresuj się!

Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. W umiarkowanym nasileniu może działać pozytywnie - mobilizować siły organizmu, sprzyjać realizacji zadań, pobudzać i motywować do działania.

Współczesny sposób i tempo życia, a także nadmiar obowiązków i presja ze strony innych sprawiają jednak, że coraz częściej okazuje się on być negatywnym i nieprzyjemnym odczuciem. Życie w ciągłym stresie przestaje być czymś wyjątkowym. Staje się normą.

Następstwem stresu są drażliwość, gniew, nerwowość, lęk, depresja, ciągła huśtawka nastrojów, agresja, nadmierne spożycie kofeiny czy innych używek, zakłócony rytm snu, obniżona jakość pracy i wiele innych symptomów, niejednokrotnie w znacznym stopniu utrudniających codzienne funkcjonowanie. W związku z tym, wiele osób szuka sposobu, by przerwać ten stan nieustannego niepokoju.

Istnieją proste starożytne techniki relaksacyjno-medytacyjne, które nie są wynalazkiem ostatnich dziesięcioleci, ale sprawdzoną praktyką, od niepamiętnych czasów stosowaną przez ludzi poszukujących wewnętrznego spokoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dodać je do swojego życia i odnieść korzyść z ich regularnego stosowania, przyjdź na spotkanie. Nie musisz mieć wcześniejszego przygotowania w zakresie medytacji.

Zapraszamy!

W programie:

  • Relaksacja ciała i umysłu
  • Technika oddechowa Gauranga
  • Kirtan – medytacja z mantrą

Kiedy:

poniedziałek, 27 maja 2024, godz. 18:00 - 19:00

Gdzie:

Studio Dźwięku Jogi
ul. Starowiślna 20/5, II piętro

Kontakt


tel. 575 432 607
Joanna

Obowiązują zapisy:

Wstęp nieodpłatny, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. Ilość miejsc ograniczona.