Aby być prawdziwie szczęśliwymi musimy nauczyć się wybaczać innym. Niemal każdy nosi w sercu jakąś ukrytą ranę, zadaną przez kogoś innego. Poczucie doznanej krzywdy, żal czy gniew związane z przeżytą sytuacją zakłócają nasze szczęście, a także mogą być przyczyną wielu poważnych chorób. Uczucia te powodują, że nie możemy zaznać spokoju w życiu. Trudno jest nam wybaczyć i odpuścić. Trzymamy w sobie złość, która ostatecznie, najbardziej rani nas samych.

Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji lub chciałbyś dowiedzieć się jak sobie pomóc w przyszłości – zapraszamy na zajęcia. Delikatna prowadzona medytacja wybaczania pomoże Ci odzyskać spokój umysłu i radość życia oraz wolność czy dystans do przeszłych wydarzeń.

Już wkrótce święta Bożego Narodzenia. Czas pokoju, miłości i refleksji. Czas, w którym chcielibyśmy zasiąść do wigilijnego stołu w zgodzie z samym sobą, innymi i całym światem. Nie jest to łatwe, ale jednak możliwe. Zapraszamy na zajęcia by uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się gdzie kryje się klucz do prawdziwego wybaczenia. Oprócz prowadzonej medytacji proponujemy technikę oddechową, będącą podstawą uspokojenia umysłu oraz wspólną medytację, zwaną kirtanem, która pozwoli oczyścić skumulowane negatywne emocje oraz napełni nasze serce pozytywnymi wibracjami.

Wstęp wolny.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
wtorek, 3 grudnia 2019, godz. 18:00 - 19:00

Gdzie:

Studio Dźwięku Jogi
ul. Starowiślna 20/5, II piętro

Kontakt


tel. 575 432 607
Joanna

Wstęp wolny