Nie masz pomysłu jak dobrze spędzić wieczór?
Przyjdź na niezwykły koncert z medytacją w wykonaniu krakowskiego zespołu "Man-tra".

W programie koncert w dynamicznej rockowej aranżacji oraz nauka medytacji.

O zespole

Zespół "Man - Tra", to grupa przyjaciół, którzy od lat praktykują medytację i znajdując ukojenie w dźwiękach starożytnych mantr, postanowili podzielić się tym wspaniałym darem z innymi.  

Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu "mantra". Słowo to składa się z dwóch członów: "man" - o znaczeniu umysł, oraz "tra" - o znaczeniu wznosić. Zatem całe wyrażenie określa wzniesienie umysłu ponad sprawy codzienności i problemy otaczającego świata do stanu odpoczynku, ukojenia i spokoju.

Utwory, które gra "Man-tra", to piękna medytacyjna muzyka. Cieszy ucho przyjemnymi melodiami, uspokaja umysł i satysfakcjonuje serce. Co wyróżnia muzykę "Man-try"? Oryginalne wejścia, melodyjny śpiew, balladowe momenty, instrumentalne solówki. Jest to muzyka uniwersalna, przyjemna i nastrojowa, łatwa do grania, łatwa do śpiewania.

Przyjdź na koncert i przekonaj się sam. Pożegnaj pełen trosk materialny świat. Przenieś się, choć na chwilę, do pełnego radości świata duchowego. Wspólna medytacja poprawia nastrój i sprawia, że depresja, zły humor czy stres, przestają być oceanem nie do przebycia, a zmieniają się w małą kałużę, którą z łatwością przeskoczysz.

Medytację, której nauczysz się w trakcie koncertu, możesz praktykować później samodzielnie w domu.

Wstęp wolny. Zapraszamy!!!

W programie:

Koncert i nauka medytacji z mantrą.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
środa, 25 stycznia 2023, godz. 18:00

Gdzie:

Studio Dźwięku Jogi
ul. Starowiślna 20/5

Kontakt


tel. 575 432 607
Joanna

Wstęp wolny
Koncert zespołu Man-tra