Życie w pośpiechu, w stresie, nadmiar obowiązków sprawiają, że czujemy się wyczerpani, przemęczeni i zestresowani. Większość z nas jest stale zajęta i rzadko odpoczywa. A odpoczynek jest kluczem do dobrego samopoczucia i zdrowia. Trzeba znaleźć czas na relaks, przewietrzyć głowę, naładować baterie, wyrwać się z tego pędu.

Czy wiesz, jak skutecznie odpoczywać i relaksować się? Wykorzystaj czas wakacji i naucz się głębokiej relaksacji i medytacji.
Tak jak wieczorem, po wszystkich czynnościach dnia, ciepłym prysznicem zmywamy brud z naszego ciała, tak dzięki medytacji możemy zmyć z siebie zmęczenie, stres i wszelkie negatywne emocje. Szybko też zobaczymy, że w zamian pojawią się w umyśle i sercu spokój, miłość i jasność myśli.

Praktyka ta opisana jest w najstarszej holistycznej medycynie świata - Ayurvedzie - jako niezbędny element codziennej higieny.
Zapraszamy na warsztaty online z Draupadi dasi, adeptką Bhakti Yogi i Ayurvedy, która od ponad 25 lat zgłębia tę wiedzę i chętnie się nią dzieli z innymi.

Kiedy:

wtorki: 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia, godz. 18:30
Wstęp wolny