Zapraszamy na wyjątkową sobotę pełną relaksu! Pierwsze pozytywne doznania zapewni nam sesja muzykoterapii, a zaraz po niej pełna mocy medytacja muzyczna, czyli kirtan. Całość dopełnią wege smakołyki ;)

Spotkanie jest bezpłatne. Zaczynamy w sobotę 19 listopada o 17:00 w naszym centrum medytacji w Koszalinie, przy ul. Zwycięstwa 168, II piętro.

Więcej informacji:

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest pozbyć się stresu i negatywnych emocji. Trudno jest codziennie odczuwać wewnętrzną radość, która spontanicznie płynie z naszych serc. Ale z pewnością możemy złagodzić tę sytuację, jeśli spędzimy przynajmniej trochę czasu w miejscu, w którym panuje harmonia i spokój. Z taką myślą zapraszamy Was wszystkich do stworzenia naszej prywatnej magicznej przestrzeni pełnej leczniczych wibracji dźwiękowych, w której będzie można odpocząć, naładować baterie i obudzić nasz wewnętrzny uśmiech :) - tego będziecie mogli doświadczyć na muzykoterapii.

Kirtan jest jedną z najpotężniejszych technik medytacji, które możemy zastosować w obecnych czasach, gdy nasz umysł jest bezustannie poruszany przez wydarzenia, osoby, troski i problemy. Kirtan jako wspólna medytacja z mantrą, podczas której możemy użyć instrumentów, możemy tańczyć lub siedzieć, daje nieograniczone możliwości, aby w czasach chaosu, kłótni i zamieszania, być joginem. Jeśli pragniesz tego doświadczyć, niezależnie od tego, kim jesteś w codziennym życiu, dołącz do wspólnej medytacji w mantrą – muzycznej przygody z duchowymi dźwiękami.

Wpadnij na relaks! :)

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 19 listopada 2022, godz. 17:00

Gdzie:

Zwycięstwa 168, II piętro
(przy barze Kot)
75-612 Koszalin

Kontakt

512 109 288 
FB: facebook.com/YogaLifeClub

Wstęp bezpłatny.

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy
choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nieprzychodzenie na
zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.
Zachęcamy wówczas do wzięcia udziału w programach on-line na mantra.pl