Rozpocznij nowy rok na pełnym relaksie! Najpierw pozytywne doznania zapewni nam koncert relaksacyjny, a zaraz po niej pełna mocy medytacja muzyczna, czyli kirtan. Całość dopełnią wege smakołyki. Warto dobrze zacząć nowy rok!

- Startujemy w niedzielę 1 stycznia 2023 r. o 17:00 w naszym centrum medytacji w Koszalinie, przy ul. Zwycięstwa 168, II piętro.
- Spotkanie jest bezpłatne, ale jeśli podoba Ci się to, co robimy, możesz nas wesprzeć dowolnym datkiem.
- Zapisz się pod nr. 512 109 288 lub przez FB (fb.com/YogaLifeClub)

Więcej informacji:
W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest pozbyć się stresu i negatywnych emocji. Trudno jest codziennie odczuwać wewnętrzną radość, która spontanicznie płynie z naszych serc. Ale z pewnością możemy złagodzić tę sytuację, jeśli spędzimy przynajmniej trochę czasu w miejscu, w którym panuje harmonia i spokój. Z taką myślą zapraszamy Was wszystkich do stworzenia naszej prywatnej magicznej przestrzeni pełnej leczniczych wibracji dźwiękowych, w której będzie można odpocząć, naładować baterie i obudzić nasz wewnętrzny uśmiech - tego będziecie mogli doświadczyć na koncercie relaksacyjnym (sesja muzykoterapii).

Kirtan jest jedną z najpotężniejszych technik medytacji, które możemy zastosować w obecnych czasach, gdy nasz umysł jest bezustannie poruszany przez wydarzenia, osoby, troski i problemy. Kirtan jako wspólna medytacja z mantrą, podczas której możemy użyć instrumentów, możemy tańczyć lub siedzieć, daje nieograniczone możliwości, aby w czasach chaosu, kłótni i zamieszania, być joginem. Jeśli pragniesz tego doświadczyć, niezależnie od tego, kim jesteś w codziennym życiu, dołącz do wspólnej medytacji z mantrą – muzycznej przygody z duchowymi dźwiękami.

Wpadnij na relaks! :)

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 1 stycznia 2023, godz. 17:00

Gdzie:

Zwycięstwa 168, II piętro
(przy barze Kot)
75-612 Koszalin

Kontakt

512 109 288
FB: facebook.com/YogaLifeClub

Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy
choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nieprzychodzenie na
zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.
Zachęcamy wówczas do wzięcia udziału w warsztatach online na kanale Yoga Life Club na Facebooku: www.facebook.com/YogaLifeClub