Mantra music - koncert zespołu Adsu

Zapraszamy na wieczór z medytacją. Pomimo niesprzyjającej pogody można żyć w pełni usatysfakcjonowanym wewnętrznie. I wcale nie potrzeba do tego jakichś inwestycji, czy umiejętności. Wystarczy usiąść wygodnie i zagłębić się w dźwiękach kojących mantr. Ciepło i spokój, którego zawsze jesteśmy spragnieni niepostrzeżenie okryje nasze serca.

W programie koncertu piosenki Adsu i muzyczna sesja z mantrami.

Adam Suder – założyciel ADSU - poeta, piosenkopisarz, refleksjonista i poszukiwacz głębszego znaczenia wszystkiego :)

Jako muzyczna formacja ADSU od wielu lat gra na przeróżnych scenach. Muzyka dla zespołu to forma złapania głębokiego oddechu, ale również możliwość przekazania treści, które na co dzień dotykają nas wszystkich, lecz niekoniecznie o nich rozmawiamy.

Serdecznie zapraszamy na bardzo klimatyczny występ. Będą piosenki z sensem, muzyczna medytacja z mantrami w bardzo ładnej instrumentalnej oprawie. Spotkanie z ADASU zawsze inspiruje, podrywa do lotu, dodaje sił do pójścia w dobrym kierunku. Nie braknie gorącej herbatki i ciasteczka.

WSTĘP WOLNY!
WSZYSCY MILE WIDZIANI!

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 20 kwietnia 2024, godz. 18:00

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji
ull. Wysoka 16/7
II piętro

Kontakt


601 923 455

Obowiązują zapisy

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nie przychodzenie na zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.
Zachęcamy wówczas do wzięcia udziału w programach on-line na mantra.pl