Pomagam Ukrainie

Pomagam Ukrainie

DRODZY PRZYJACIELE MANTRA.PL
Uruchomiliśmy zrzutkę #PomagamUkrainie.

Do tej pory staraliśmy się pomagać w zakresie własnych możliwości tym, którzy z powodu tragicznej i bezsensownej wojny, musieli uciec ze swoich domów. Przyjmujemy ich pod swoje dachy, wspieramy finansowo, organizujemy transport, przygotowujemy posiłki.

Jednak nasze możliwości są kroplą w oceanie potrzeb.

Dlatego założyliśmy zbiórkę pieniędzy na platformie ZRZUTKA.PL, żeby móc wesprzeć zarówno tych, którzy już są bezpieczni w Polsce, jak i tych, którzy jeszcze w dalszym ciągu przebywają na terenach objętych działaniami wojennymi. Jeśli chcielibyście dołączyć do naszych działań, być ich integralną częścią - prosimy w pomoc.

https://zrzutka.pl/ahecn9

Ci ludzie z dnia na dzień zmuszeni byli zostawić dorobek życia, rodziny i uciekać, czasami z jedną walizką, a czasami bez niczego, bez możliwości zabrania nawet najpotrzebniejszych rzeczy. W takiej sytuacji znalazły się setki tysięcy ludzi, takich samych jak my, którzy nie wyobrażali sobie, że w XXI może ich dotknąć tak okrutna wojna.

100% wpłat przeznaczamy na potrzeby ofiar wojny. W ten sposób TY TEŻ BEZPOŚREDNIO POMAGASZ UKRAINIE.

Cele naszej zbiórki:

POMOC CYWILOM W UKRAINIE
1. organizacja wysyłek produktów żywnościowych, środków higieny osobistej oraz leków;
2. wsparcie finansowe skierowane w szczególności do organizacji i osób niosących pomoc jeszcze na terytorium Ukrainy;
3. pomoc w organizowaniu wsparcia psychologicznego.

POMOC UCHODŹCOM W POLSCE

1. przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków dla uchodźców znajdujących się w przejściowych schroniskach;
2. organizacja transportu do miejsc, w których znajdziemy dla nich zakwaterowanie;
3. opłaty za zakwaterowanie;
4. zapewnienie jedzenia, środków higieny osobistej oraz leków;
5. pomoc w asymilacji, min. nauka języka polskiego, pomoc prawna, opieka nad dziećmi, pomoc w znalezieniu zatrudnienia i we wszystkim co składa się na nasze codzienne, normalne życie.
6. pomoc psychologiczna mające na celu przywrócenie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i spokoju.

Każda złotówka to gest wsparcia i solidarności z Ukrainą. Dziękujemy za najmniejszą nawet wpłatę i udostępnienie tej zrzutki na swoich profilach, wśród znajomych! 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na pomoc ofiarom wojny.

Pomagam Ukrainie to zbiórka założona przez Szkołę Medytacji i Samorealizacji, która istnieje w Polsce od 2008 roku, KRS 0000317298

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Stowarzyszeniem, którego główną ideą jest niesienie pomocy wszystkim szukającym własnej drogi rozwoju osobistego. Promujemy harmonijny i zdrowy styl życia, kreatywne formy myślenia i działania, kształtowanie wrażliwości i postaw prospołecznych. Wszystkie nasze projekty i akcje są charytatywne. Współczesne czasy, pełne stresu, niepewności, chaosu, napięć bardzo negatywnie odbijają się naszej psycho-fizycznej kondycji. Rośnie wskaźnik zachorowań na depresję, samobójstw, załamań nerwowych, wypalenia zawodowego, uzależnień, chorób cywilizacyjnych. W odpowiedzi na to od wielu lat regularnie organizujemy spotkania promujące zdrowie, kursy zdrowego odżywiania, zajęcia hatha jogi, relaksacji i medytacji oraz dystrybucję posiłków dla osób bezdomnych oraz podczas różnych społecznych wydarzeń.

MAMY W TYM OGROMNE DOŚWIADCZENIE. Zobaczcie sami!