Kim jestem? - projekcja filmu

„Kim jestem?” Czy kiedykolwiek zadałeś sobie to pytanie ? A może wydawało Ci się, że już to wiesz. Możliwe jednak, że wcale nie wiesz, kim jesteś — a jeśli nie poznasz swojej prawdziwej tożsamości, znajdujesz się w trudnym położeniu. Bo będziesz się błędnie utożsamiał z czymś lub kimś, kim nie jesteś.
Błądząc w ten sposób często określamy nasze cele życiowe i decydujemy o sensie swojego istnienia. Te cele z kolei są dla nas miarą czynionych w życiu „postępów”, miarą odnoszonych „sukcesów”, które w efekcie mogą być faktycznie, nie tym, czego powinniśmy szukać.

To niezwykle ciekawe i zajmujące pytanie jest w rzeczywistości bardzo ważne — rozważania nad istotą najsubtelniejszej strony życia, czyli tożsamości, towarzyszą od zawsze każdej istocie ludzkiej.
Wiedzieć, kim się jest, to konieczność natury praktycznej. Tak naprawdę nie ma nic ważniejszego, niż znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Wszystkich poszukujących, ciekawych i odważnych w swoich dociekaniach zapraszamy na film.
Język: angielski + polski lektor

Zapraszamy również na koncert zespołu ADSU, który rozpocznie się o godzinie 16:00.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 23 kwietnia 2023, godz. 17:00

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji
ul. Warszawska 57/6
Katowice

Kontakt

email:
tel: 731 688 600 (Kasia)

Obowiązują zapisy. Wstęp bezpłatny.

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nie przychodzenie na zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.
Zachęcamy wówczas do wzięcia udziału w programach on-line na mantra.pl