Prawdziwy pokój zaczyna się wewnątrz nas.
W czasach, gdy w naszym świecie szerzą się nienawiść i konflikty, możemy zjednoczyć się i osiągnąć pokój poprzez medytację.

Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego wspólna medytacja w otoczeniu pięknej natury przyniesie wewnętrzny spokój i harmonię.
Łagodne dźwięki mantr, akompaniament gitary, harmonium i bębna, szelest liści, wyciszająca zieleń pozwoli doświadczyć Ci wewnętrznego pokoju i spokoju.

Kirtan to wspólna medytacja z wykorzystaniem instrumentów muzycznych.
Jest najpotężniejszą i najprzyjemniejszą forma medytacji. Łącząc melodię, muzykę i mantrę jest jednocześnie - medytacyjną, radosną i relaksującą czynnością. Możesz klaskać w dłonie, zacząć tańczyć, lub słuchać w skupieniu i powtarzać mantry za prowadzącym medytację.

Śpiewanie mantr sprawia, że odpływają kłopoty. Spływają na ciebie radość i spokój. Potem z tym wszystkim możesz wrócić do swojego życia i zmieniać otoczenie na lepsze.
Liczące sobie tysiące lat słowa mantr mają uzdrawiającą moc i pomagają odnaleźć drogę do samego siebie.

Niezależnie od tego, czy już medytujesz, czy jesteś osobą początkującą, to wydarzenie jest dla Ciebie. Przyjdź i dołącz do nas podczas tego wyjątkowego spotkania.
Pogoda ostatnio jest mniej przewidywalna, w razie deszczu spotykamy się w naszej siedzibie na ul. Długiej 16b/33, wejście pod przeszklonych witryn, za siłownią.

Co potrzebujesz?
Zabrać ze sobą matę lub koc.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 2 września 2023, godz. 18:00 - 19:30

Gdzie:

park południowy, wejście od ul. Kutnowskiej

Kontakt

email:

bez opłat i bez rezerwacji

prowadzący: Bhalabadra