Kirtan to wspólna medytacja z wykorzystaniem instrumentów muzycznych. Jest to najpotężniejsza i najprzyjemniejsza forma medytacji. Łącząc melodię, muzykę i mantrę kirtan jest jednocześnie – medytacyjną, radosną i relaksującą czynnością. Możesz klaskać w dłonie, zacząć tańczyć, lub słuchać w skupieniu i powtarzać mantry za prowadzącym medytację.

Śpiewanie mantr sprawia, że odpływają kłopoty. Spływają na ciebie radość i spokój. Potem z tym wszystkim możesz wrócić do swojego życia i zmieniać otoczenie na lepsze.

Liczące sobie tysiące lat słowa mantr mają uzdrawiającą moc i pomagają odnaleźć drogę do samego siebie. Jest to szczególnie ważne dla nas, żyjących we współczesnym świecie, gdzie nieustannie bombardują nas różne bodźce.

Kiedy:

niedziele: 3, 17, 24 września 2023, godz. 16:00 - 17:30
czwartki: 14, 21, 28 września 2023, godz. 19:00 - 20:30

Gdzie:

Yogis
ul. Długa 16b/33, Wrocław

Kontakt

email:

bez opłat i bez rezerwacji

prowadzący: Daruka i Aliesja