Warsztaty medytacji dla początkujących

Warsztaty medytacji  dla początkujących

Poprawia zdrowie i samopoczucie, przynosi wyciszenie i ukojenie dla umysłu, a przede wszystkim pozwala doświadczyć wewnętrznego spokoju, harmonii i satysfakcji. Lista korzyści jakie przynosi medytacja powiększa się z każdym dniem!

Medytacja jest łatwa i praktyczna, nie wymaga podejmowania nadmiernych wyrzeczeń czy nierealnych poświęceń. Każda osoba prowadząca współczesny styl życia jest w stanie praktykować medytację i szybko odczuć jej dobroczynny wpływ na swe życie.

Metod medytacji jest wiele, ale jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. Jest nią medytacja z mantrą, powszechnie uważana za jedną z najbardziej rekomendowanych metod medytacji dla współczesnego człowieka. Medytacja z mantrą to oryginalna metoda medytacji, wywodzącą się ze starożytnej  tradycji wedyjskiej. Metoda ta jest szeroko znana, jej geneza, filozofia za nią stojąca, rezultaty jakie przynosi są powszechnie znane i doświadczane przez miliony ludzi na całym świecie. Praktykując ją masz pewność, że medytujesz według metody, która została sprawdzona przez pokolenia.

Medytacja ta przynosi szereg korzyści! Zarówno tych oczywistych, których oczekujemy od każdej techniki medytacji  - relaksuje ciało, przynosi ulgę dla umysłu, łagodzi stres i negatywne emocje. Jak również tych korzyści, które są unikalne tylko dla tej metody -  prawdziwą wewnętrzną radość i wypełnienie, wraz z stopniowym zdobywaniem głębokiego zrozumienia siebie i świata.

W rezultacie medytacja ta pomoże ci być bardziej odpornym na stres i chaos współczesnego życia.
Umożliwi ci właściwe ukierunkowanie swojego życia tak, aby przyniosło ono prawdziwą, trwałą satysfakcję. Jednocześnie zaczniesz również odczuwać stabilny spokój umysłu i wewnętrzne szczęście, co pomoże ci lepiej kontrolować swe emocje, zachowania i złe nawyki. Bez wątpienia, dzięki medytacji będziesz mógł prowadzić o wiele bardziej radosne i satysfakcjonujące życie!

—   •   —

Bez względu na to czy potrzebujesz tylko zwykłych dobroczynnych efektów medytacji - poprawy zdrowia i zmniejszenia stresu, czy może szukasz skutecznej metody poprawy i rozwoju swego charakteru, gorąco zachęcamy do poznania tej metody medytacji!

W trakcie spotkania, w miłej atmosferze, w kameralnym gronie (zwykle kilkunastu osób), pod okiem doświadczonego instruktora, poznasz niezbędne praktyczne aspekty medytacji. Serdecznie zapraszamy!

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
środy: 4, 11, 18, 25 marca, godz. 18:00 - 19:30

Gdzie:

ul. Konarskiego 84  sala 84
Bemowo

Kontakt

tel. 609 856 804, 733 019 246

Wstęp wolny