Mantra Studio - Poranek z jogą i medytacją na Bulwarach Wiślanych

Mantra Studio - Poranek z jogą i medytacją na Bulwarach Wiślanych

Rozpoczynamy trzecią edycję spotkań z Medytacją i Hatha Jogą na Bulwarach Wiślanych. Jest to wspaniała okazja by doświadczyć uroku tego miejsca o poranku jak również wyciszenia i relaksu w wielkim mieście, zanim zacznie ono tętnić tak zwanym życiem (imprezami, szumem samochodów, tłumami przechodniów).

Tak jak w zeszłym roku spotkamy się niedaleko Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Poranek rozpoczynamy spokojnymi ćwiczeniami jogi (hatha joga), sesją medytacji z mantrami, połączonej z pranayamą (oddychaniem), potem przechodzimy w spokojny kirtan, czyli wspólne intonowanie mantr przy muzyce , a na koniec owocowe śniadanko na powietrzu. Bez pośpiechu, kameralnie, miło i zdrowo :). Każdy przynosi jakiś owoc w swoim zakresie. :)

Mamy rezerwowe karimaty, ale najlepiej mieć swoje do ćwiczeń :). Miejcie ze sobą zawsze bluzę, bo pogoda ze słonecznej czasami lubi się zmienić bez zapowiedzi :).

Ważne by pamiętać, że zajęcia uzależnione są od pogody. Jeżeli będzie deszczowo, to zajęcia się nie odbędą. Dokładną mapkę spotkania dodaliśmy w wydarzeniu na Facebook/Medytacja Warszawa :).

Zapraszamy!
Mantra Studio Team :)

Kiedy:

Zapraszamy latem 2020r.

Gdzie:

Miejsce naszych spotkań, to Bulwary Wiślane, niedaleko Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Kontakt

Zadzwoń i upewnij się, czy zajęcia odbędą się pod nr tel. 506-071-517 Ela

Wstęp wolny