"Kim jestem?" Ten film jest o Tobie i dla Ciebie

"Kim jestem?"

Dla ciebie, ponieważ
odpowiedź na pytanie „kim jestem”, ma fundamentalne znaczenie dla twojego życia. To, jak postrzegasz siebie, decyduje o twoich decyzjach i postawach. Na podstawie tej wiedzy budujesz cały system wartości i celów.

O tobie, ponieważ
dobrze wiesz, że jesteś. Ta prawda ontologiczna nie budzi w nikim zastrzeżeń, bądź wątpliwości. Wręcz przeciwnie, walczysz i polemizujesz z każdym kto neguje, bądź wątpi w twoje istnienie. Twoja podmiotowość musi być dla innych oczywista i niepodważalna. Ale kim jest ten „ja”, niezaprzeczalnie istniejący podmiot, to już zupełnie inne zagadnienie.

Od niepamiętnych czasów
każda rozumna osoba próbuje odpowiedzieć na to pytanie. Wielcy i wybitni myśliciele na przestrzeni dziejów podawali bardzo różne odpowiedzi na to pytanie – od czystego idealizmu, poprzez doktryny hylemorficzne, aż po skrajny materializm.

Jest tu tak dużo dróg i możliwości.
A którą drogą Ty podążasz? I przede wszystkim, dlaczego nią podążasz – jakie masz przesłanki i argumenty dla swojego wyboru?

Teraz masz szansę
skonfrontować swoje poglądy z założeniami i argumentami przyjętymi przez twórców filmu „Kim jestem?”.

Twórcy tego dzieła
to Małgorzata Karlsson Kociuba i Waldemar Kociuba. Ich wspólna życiowa ścieżka długoletnich poszukiwań odpowiedzi na pytanie „kim jesteś” w sferze naukowej, filozoficznej i metafizycznej zostały właśnie uwieńczone  produkcją filmu „Kim jestem?”. Obecnie pracują nad drugą częścią filmu zatytułowanego „Full but still empty”. Będzie on poświęcony poszukiwaniom szczęścia i satysfakcji.

Pokaz filmu „Kim Jestem?”
będzie miał miejsce 15 grudnia o godzinie 19.00 w Mantra Studio przy ul. Towarowej 22, CH Jupiter, wejście A, piętro 1, lok.A 15.
Film nakręcony jest w języku angielskim z polskimi napisami. Zapraszamy :)

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 15 grudnia 2018, godz. 19:00

Gdzie:

Mantra Studio
CH Jupiter, ul. Towarowa 22 (wejście A, piętro 1, lokal A15)

Kontakt

   tel. 506 071 517 Ela 

Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy!