Niezwykle poruszający i dotykający serca, koncert ukraińskiego zespołu połączony ze zbiórką darów.

Zespół Atmasfera z Ukrainy zaprasza wszystkich na wyjątkowe spotkanie muzyczne – podarunek dla swych rodaków przebywających w Polsce, by mogli, choć na chwilę odetchnąć, nabrać siły wewnętrznej i zanurzyć się w łagodnych kojących serce dźwiękach mantr oraz dla Polaków, w podziękowaniu za to ogromne wsparcie i solidarność sąsiedzką, przekraczającą granice. W tej trudnej sytuacji, gdy zmagamy się ze strachem, cierpieniem i niepewnością jutra, połączmy się, niech muzyka poprowadzi nas przez ten trudny czas, będzie bezpieczną platformą, przestrzenią do złapania oddechu i odskocznią od nawału negatywnych informacji.

Zbieramy: śpiwory, karimaty, koce termiczne, naładowane powerbanki, bandaże, plastry z opatrunkiem, sterylne opaski, kompresy.

Będzie również możliwość dokonania wpłaty na konto wybranej organizacji, która niesie pomoc na terenie Ukrainy.

Ta muzyka to subtelne dźwięki, przeplecione emocjami linie melodyczne i finezyjna harmonia pomiędzy głosem a niecodziennym zestawieniem fletu, harmonium, harfy, djembe, aż po intrygujący ksylofon czy buzuki. Istotę ich muzycznej ekspresji stanowią starożytne pieśni oraz mantry, których delikatny przekaz, efemeryczne wirowanie wśród publiczności na długo pozostaje w pamięci oraz sercu.

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!

Zachęcamy również do wsparcia finansowego Ukrainy pod adresem
https://zrzutka.pl/ahecn9

Zrzutkę koordynuje zespół ATMASFERA.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
wtorek, 15 marca 2022, godz. 19:00

Gdzie:

Centrum Promocji Kultury
ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa

Kontakt

tel. 504705771 (Emilia)