Odkryj źródło zdrowia i harmonii z ayurwedą - systemem dbania o zdrowie i długowieczność, którego historia sięga kilku tysięcy lat!

Ayurweda to indyjski system medycyny i stylu życia, praktykowany i rozwijany przez tysiąclecia. Jedną z jego głównych koncepcji jest idea, że każdy człowiek składa się z trzech sił, znanych jako "dosze" - wata, pittha i kapha. Zdrowie i harmonia osiągane są poprzez zachowanie równowagi między tymi doszami.

Jedną z wyjątkowych cech ayurwedy jest indywidualne podejście do leczenia i dbania o zdrowie. Zamiast leczyć objawy, ayurweda skupia się na identyfikacji podstawowej przyczyny choroby i przywracaniu harmonii całego organizmu. Oznacza to, że podejście do każdej osoby i jej potrzeb jest unikalne.

Innym ważnym elementem ayurwedy jest wykorzystanie naturalnych substancji. Zioła, masaż, yoga, medytacja i dieta- wszystko to jest istotne w dążeniu do zachowania równowagi i stymulowania samo regeneracji organizmu.

Dzięki swojej złożoności i indywidualnemu podejściu ayurweda stała się popularna nie tylko w Indiach, ale także na całym świecie, będąc skutecznym sposobem na znalezienie harmonii, zdrowia i pomyślności.

Zajęcia prowadzi Andrzej Szadiy - instruktor medytacji i filozofii yogi w Studio Mantra House. Praktykuje już ponad 30 lat i przeprowadził około 300 szkoleń na tematy medytacji, filozofii yogi, Wed oraz mindfulness.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
piątek, 10 maja 2024, godz. 18:00 - 19:00

Gdzie:

Studio jogi i medytacji Mantra House
Nowy Świat 5, lokal 6