Medytacja i relaks

Czy jesteś gotowy na chwilę głębokiego wewnętrznego spokoju? Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, które pomoże Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię i zrelaksować się po długim tygodniu. Dołącz do nas na Wieczór Wewnętrznego Spokoju, gdzie będziemy praktykować medytację oddechową z mantrą, relaksację joga nidrę i Kirtan-muzyczną medytację.

Co na Ciebie czeka:

Medytacja oddechowa z mantrą: Zanurzymy się w praktyce medytacji oddechowej, skupiając się na oddechu i pięknym dźwięku mantry. To doskonały sposób na uspokojenie umysłu, złagodzenie stresu i połączenie się z wewnętrznym spokojem.

Yoga nidra – Yoga Nidra, znana również jako "sen jogina" lub "joga śnienia", to głęboka technika relaksacyjna pochodząca z tradycji jogi. Jej celem jest osiągnięcie pełnej relaksacji ciała i umysłu. Jest to rodzaj medytacji prowadzącej do stanu, który przypomina sen, jednak osoba praktykująca Yoga Nidrę zachowuje pełną świadomość.

Kirtan*- Muzyczna medytacja: Po relaksie przenieśmy się do magicznego świata muzycznej medytacji . Pozwól dźwiękom mantr i muzyki przewodniej zanurzyć Cię w głębokim stanie relaksu. Śpiewaj razem z nami lub po prostu relaksuj się i ciesz się piękną muzyką.

* Kirtan to rodzaj wspólnej medytacji z mantrami. Podczas kirtanu prowadzący śpiewa mantry, a uczestnicy powtarzają je za nim w rytm muzyki. Praktyka ta może pomóc w oczyszczeniu umysłu z negatywnych emocji, zwiększeniu poczucia spokoju i harmonii oraz w zwiększeniu koncentracji.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 27 kwietnia 2024, godz. 17:00

Gdzie:

ul. Artyleryjska 3j

Kontakt

tel. 883 170 795 (Kasia)

Zarezerwuj miejsce już dziś (liczba miejsc ograniczona)!

Wstęp jest wolny, dla chętnych możliwość wsparcia dobrowolna kwotą naszych działań.

Wprowadzenie dla początkujących: Jeśli jesteś nowy w medytacji, nie martw się! To wydarzenie jest dla każdego

* Nie potrzebujesz maty ani sportowego stroju

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nie przychodzenie na zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.