Wieczór wewnętrznego spokoju – medytacja wybaczania

Zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór, poświęcony sztuce wybaczania i odnajdywania spokoju w sercu. To niezwykłe wydarzenie połączy medytację z głębokim procesem wybaczania. Wybaczanie wydaje się jednym z najtrudniejszych wyzwań jakie stawia przed nami życie. Jednak jest ono najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić nie tylko dla innych ale i dla samego siebie.

W programie:

Medytacja oddechowa z mantrą: Zanurzymy się w praktyce medytacji oddechowej, skupiając się na oddechu i pięknym dźwięku mantry. To doskonały sposób na uspokojenie umysłu, złagodzenie stresu i połączenie się z wewnętrznym spokojem.

Medytacja wybaczania – medytacja prowadzona z wykorzystaniem medytacji z mantrą

Kirtan - Muzyczna medytacja: to rodzaj wspólnej medytacji z mantrami. Podczas kirtanu prowadzący śpiewa mantry, a uczestnicy powtarzają je za nim w rytm muzyki. Praktyka ta może pomóc w oczyszczeniu umysłu z negatywnych emocji, zwiększeniu poczucia spokoju i harmonii oraz w zwiększeniu koncentracji.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 9 grudnia 2023, godz. 17:00

Gdzie:

ul. Artyleryjska 3j

Kontakt

tel. 883 170 795 (Kasia)

Obowiązują zapisy

Dla chętnych możliwość wsparcia dobrowolna kwotą naszych działań.

Obowiązują zapisy: sms – 883170795 lub w formularzu.

Zarezerwuj miejsce już dziś (liczba miejsc ograniczona!)

Wprowadzenie dla początkujących: Jeśli jesteś nowy w medytacji, nie martw się! To wydarzenie jest dla każdego :)

Uwaga: Osoby, które nie czują się dobrze lub mają objawy choroby/przeziębienia/ból gardła itd. prosimy o nie przychodzenie na zajęcia stacjonarne, żeby nie narażać innych.