Warsztaty redukcji stresu

Nie daj się umysłowi, beuzstannie płynącemu potokowi myśli, wrażeń, wspomnień i emocji. Uczyń z umysłu swojego najlepszego przyjaciela. Bardzo często idąc przez życie  jesteśmy kontrolowani przez nasz umysł, tj. wracamy do przeszłości lub wybiegamy w przyszłość, zamiast być tu i teraz .
Żyjąc przeszłością rozpamiętujemy nasze sukcesy lub porażki, nasze wspomnienia i przeżycia, winimy się za popełnione błędy i często chcielibyśmy cofnąć czas. Z kolei żyjąc przyszłością, żyjemy marzeniami i planami, na to co jeszcze się nie wydarzyło, ale też i zmartwieniami i tragediami, które również jeszcze nie
miały miejsca – i może nawet nigdy się nie zdarzą...
 
Jak to kiedyś trafnie powiedział Mark Twain:
„Moje życie było pełne wielkich tragedii, z których większość nigdy się nie wydarzyła” – poznajecie to? Może też tak macie?

Spokój umysłu i równowaga wcale nie są nieosiągalne. Istnieje szerg skutecznych sposobów na wyciszenie i uspokojenie buntowniczego z natury umysłu.  Wpadnij do nas i poznaj skuteczne ćwiczenia oparte na technikach medytacyjnych, relaksacyjnych i oddechowych z Pranayamy, które pozwolą Ci uspokoić umysł i odnaleźć wewnętrzny spokój. 

W programie:

  • Nauka prostych i efektywnych technik medytacji
  • Techniki relaksacji

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 14 grudnia 2019, godz. 12:00

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Łodzi
ul. Kopernika 26/5u
(Kopernika/ Żeromskiego) budynek oficyny na wprost bramy

Kontakt

Rezerwacja i zapisy pod numerem telefonu:
507-109-388 (Janusz) lub mailowo: (Kamila)

Obowiązują zapisy

Zajęcia są bezpłatne.