Nauka medytacji od podstaw

Medytacja może wydawać się czymś tajemniczym lub trudnym do nauczenia, przekonaj się że tak nie jest. Poznaj praktyczne metody medytacji z mantrą – duchowym dźwiękiem, który przynosi ukojenie i relaks. Zrelaksuj się medytując. Poznaj techniki medytacji, które wyciszą twój umysł, zharmonizują ciało i wzniosą cię na platformę rozwoju duchowego.

Indywidualne i grupowe techniki medytacji z mantrą których uczymy, są dla każdego. Dzięki tym technikom odnajdziesz spokój i równowagę.Brakuje ci odpoczynku i relaksu? Nie wiesz, jak poradzić sobie z ciągłym uczuciem zmęczenia, brakiem siły i wszechobecną apatią?
Koniecznie wpadnij na warsztaty medytacji, relaksacji i wyciszenia. Oczyść umysł i uwolnij się od stresu i niepokoju. Bezpłatne zajęcia odbywają się regularnie w każdą środę.

Spotkania opierają się na starożytnych technikach przekazywanych przez uznanych nauczycieli medytacji z pokolenia na pokolenie.

Mamy dwa terminy do wyboru godz. 17:00-18:30 oraz 18:45-20:30 w środę. Na zapisy SMS. 

W programie:

  • zrelaksujesz ciało i umysł podczas relaksacji Joga Nidra
  • dowiesz się jaka technika medytacji jest najbardziej polecana na obecne czasy i dlaczego
  • nauczysz się bardzo prostych, skutecznych, a jednocześnie przyjemnych technik medytacyjnych, które można z powodzeniem zastosować samemu już po pierwszych zajęciach
  • odpoczniesz w dźwięku starożytnych mantr

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
środy: 5, 12, 19, 26 lutego, godz. 18:45
środy: 12, 19, 26 lutego, godz. 17:00

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Łodzi
ul. Kopernika 26/5U
(Kopernika/ Żeromskiego) budynek oficyny na wprost bramy

Kontakt

info:  513 359 186 - Klaudia,
info i zapisy SMSEM: 732 889 316 (Kamila) lub mailowo

 

Wstęp wolny, obowiązują zapisy