Nauka medytacji od podstaw

Medytacja może wydawać się czymś tajemniczym lub trudnym do nauczenia, przekonaj się że tak nie jest. Poznaj praktyczne metody medytacji z mantrą – duchowym dźwiękiem, który przynosi ukojenie i relaks. Zrelaksuj się medytując. Poznaj techniki medytacji, które wyciszą twój umysł, zharmonizują ciało i wzniosą cię na platformę rozwoju duchowego.

Indywidualne i grupowe techniki medytacji z mantrą których uczymy, są dla każdego. Dzięki tym technikom odnajdziesz spokój i równowagę.Brakuje ci odpoczynku i relaksu? Nie wiesz, jak poradzić sobie z ciągłym uczuciem zmęczenia, brakiem siły i wszechobecną apatią?
Koniecznie wpadnij na warsztaty medytacji, relaksacji i wyciszenia. Oczyść umysł i uwolnij się od stresu i niepokoju. Bezpłatne zajęcia odbywają się regularnie w każdą środę o 18:30.  Opierają się na starożytnych technikach przekazywanych przez uznanych nauczycieli medytacji z pokolenia na pokolenie.

W programie:

  • zrelaksujesz ciało i umysł podczas relaksacji Joga Nidra
  • dowiesz się jaka technika medytacji jest najbardziej polecana na obecne czasy i dlaczego
  • nauczysz się bardzo prostych, skutecznych, a jednocześnie przyjemnych technik medytacyjnych, które można z powodzeniem zastosować samemu już po pierwszych zajęciach
  • odpoczniesz w dźwięku starożytnych mantr

Kiedy:

środy: 4, 11 grudnia, godz. 18:00

Gdzie:

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Łodzi
ul. Kopernika 26/5U
(Kopernika/ Żeromskiego) budynek oficyny na wprost bramy

Kontakt

e-mail: lodz@mantra.pl
tel.  513 359 186 Klaudia, 507 109 388 Janusz

Wstęp wolny