Żyjemy w czasach, w których niepokój, stres, przemęczenie wydają się być nieodłączną częścią życia. Czy tak musi być? Czy istnieje sposób, aby nasze codzienne życie było wolne od tych odczuć, a zamiast tego pojawiło się uczucie wypełnienia i satysfakcji?

 

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Łodzi serdecznie zaprasza na wykład poświęcony medytacji i wewnętrznemu rozwojowi. Podczas niezwykle inspirującego spotkania zyskasz zarówno podstawy filozoficzne, jak i szereg praktycznych wskazówek, w jaki sposób dzięki medytacji uczynić swe życie szczęśliwszym i przepełnionym spokojem. Wykład będzie okazją do nauki technik medytacji z mantrami oraz do zadania pytań.

 

Przyjdź i dowiedz się, w jaki sposób medytacja pomoże ci doświadczyć wewnętrznej równowagi, uzyskać świeże i pełne spokoju widzenie siebie i otaczającego cię świata. Obudź w sobie mnóstwo pozytywnych cech i zbuduj na nowo właściwe cele w swoim życiu.

 

Po wykładzie zapraszamy na słodki poczęstunek. Wstęp na wykład jest niebiletowany, nie wymaga wcześniejszych zapisów i jest bezpłatny. 

 

Program wydarzenia koncert medytacyjny, wykład oraz nauka medytacji z mantrą. 

15 grudnia (niedziela), godz. 16:00

Sala teatralna, Teatr DOM

ul. Piotrkowska 243 

wstęp wolny

Tel. 513 359 186 

W programie:

Koncert medytacyjny zespołu 4jivas, wykład oraz nauka medytacji

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 15 grudnia 2019, godz. 16:00

Gdzie:

Teatr Din, ul. Piotrkowska 243, sala teatralna.

Kontakt

Tel.513-359-186

Wstęp wolny