Sylwester z "Man-tra"

Zapraszamy na Sylwestrowy koncert zespołu Man-tra. Spędź ten wieczór inaczej ! Sylwestra można świętować na wiele sposobów, ale tylko nieliczni spędzają go z dźwiękami jogi - mantrami. Jeśli pomysł ten wydaje Ci się niecodzienny – to super ;) Zajrzyj do nas, a na pewno nie pożałujesz :) Będzie to wyjątkowy wieczór w kameralnym wydaniu. Muzyka na żywo, wspólna medytacja w śpiewie, wegetariańskie smakołyki, uśmiechnięci ludzie i same pozytywne wibracje. Wstęp wolny. Jeśli chcesz możesz przynieść jakąś wegańską potrawę lub owoce.

O zespole:        

Zespół "Man - Tra", to grupa przyjaciół, którzy znajdując ukojenie w dźwiękach starożytnych mantr, postanowili podzielić się otrzymanym darem z innymi. Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu "mantra", który składa się z dwóch członów: "Man" - o znaczeniu umysł, oraz "Tra" - o znaczeniu wznosić. Zatem całe wyrażenie określa wyniesienie umysłu ponad sprawy codzienności i problemy otaczającego świata do stanu odpoczynku, wyciszenia i spokoju.

Taka też jest muzyka zespołu. Ich koncerty to nie tylko wydarzenia muzyczne. To także możliwość spotkania ze starożytnymi mantrami i pieśniami wedyjskimi w nowoczesnym brzmieniu. Spotkania te napełniają pozytywną energią i dodają inspiracji. W dźwięku mantr zawarty jest inny, lepszy świat. Dzięki koncertom każdy ma możliwość doświadczenia go i zanurzenia się w nim.

Pod koniec koncertu zespół zaprasza do krótkiej nauki medytacji, dzięki której, każdy kto chce, może dodać medytację do swojego życia. A wraz z nią wszystkie korzyści z niej płynące.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
wtorek, 31 grudnia 2019, godz. 18:00 - 19:30

Gdzie:

Studio Dźwięku Jogi
ul. Starowiślna 20/5, II piętro

Kontakt


tel. 575 432 607
Joanna

Wstęp wolny