Medytacja - życie wolne od niepokoju

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Krakowie serdecznie zaprasza na wykład eksperta w dziedzinie jogi i medytacji.

Żyjemy w czasach, w których niepokój, stres, przemęczenie wydają się być nieodłączną częścią życia. Czy tak musi być? Czy istnieje sposób, aby nasze codzienne życie było wolne od tych odczuć? Dowiedz się w jaki sposób medytacja pomoże ci doświadczyć wewnętrznej równowagi, uzyskać świeże i pełne spokoju widzenie siebie i otaczającego cię świata. Zapraszamy na to niezwykle praktyczne spotkanie, podczas którego zyskasz zarówno podbudowę filozoficzną jak i szereg praktycznych wskazówek w jaki sposób dzięki medytacji uczynić swe życie szczęśliwszym i przepełnionym spokojem. Wykład będzie okazją do nauki technik medytacji z mantrami oraz do zadania pytań.

Po wykładzie będzie możliwość skosztowania słodkich specjałów kuchni wegetariańskiej oraz do zapoznania się z programem medytacyjnym prowadzonym w Krakowie. Oferujemy również możliwość zakupu publikacji i płyt z muzyką medytacyjną.

O wykładowcy:

Balakhilya das jest uznanym na świecie nauczycielem jogi i medytacji, od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria, wykłady, indywidualne spotkania inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych. Do Polski przyjeżdża na zaproszenie Szkoły Medytacji i Samorealizacji.

Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności. Zawierają w sobie ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das swoją wiedzę i doświadczenie opiera na tradycjach sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne, jak również cała nauka związana z jogą i medytacją przekazywane są z mistrza na ucznia aż do czasów dzisiejszych przez długą linię nauczycieli znaną jako Brahma Sampradaya.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Wstęp na wykład jest niebiletowany, nie wymaga wcześniejszych zapisów i jest bezpłatny - ta wiedza jest darem i zgodnie ze starożytnymi naukami w ten właśnie sposób jest przekazywana od tysięcy lat.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
środa, 16 marca 2016, godz. 18:00

Gdzie:

Kijów.Centrum
Al. Krasińskiego 34

Kontakt

krakow@mantra.pl
tel. 575 432 607

Medytacja - życie wolne od niepokoju - wykład eksperta w dziedzinie jogi i medytacji

Wykład online

Zapraszamy do obejrzenia pełnego nagrania z wykładu.