Zapraszamy na spotkanie z Balakhilya das – światowej sławy autorytetem w dziedzinie jogi i medytacji.

Nie sztuką jest być spokojnym, gdy w życiu wszystko dobrze się układa. Sztuką jest zachować wewnętrzną równowagę, gdy spotykają nas różne wyzwania.

Spokój jest niewątpliwie siłą, dzięki której możesz przetrwać nawet największe życiowe burze.

Medytacja, choć przez niektórych mylnie kojarzona jedynie z mnichami żyjącymi w odosobnieniu, jest dostępna dla każdego z nas. To uniwersalna praktyka, która może pomóc nam odnaleźć równowagę w każdych warunkach i okolicznościach życiowych. Medytacja jest dla Ciebie.

Podczas naszego wydarzenia będziesz miał/a okazję poznać uniwersalne techniki medytacyjne, które można zastosować w codziennym życiu. Dowiesz się, w jaki sposób medytacja może pomóc Ci doświadczyć wewnętrznej równowagi i uzyskać świeże, pełne spokoju spojrzenie na siebie i świat.

Wykładowcą, gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Balakhilya das, który praktykuje medytację od prawie 50 lat. Skorzystaj z jego obszernej wiedzy i doświadczenia.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, podczas którego otrzymasz podstawy filozoficzne oraz praktyczne wskazówki, jak dzięki medytacji uczynić swoje życie szczęśliwszym i pełnym spokoju.

O wykładowcy:

Balakhilya das to uznany autorytet w dziedzinie jogi i medytacji, który od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie, prowadząc seminaria, wykłady i indywidualne spotkania, inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych. Do Polski przyjeżdża na zaproszenie Stowarzyszenia Szkoła Medytacji i Samorealizacji.

Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności, ponieważ zawierają ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das opiera swoją wiedzę i doświadczenie na tradycjach sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne, jak również cała nauka związana z jogą i medytacją, przekazywane są z mistrza na ucznia aż do dnia dzisiejszego przez długą linię nauczycieli znaną jako Brahma Sampradaya.

W programie:

  • wykład Balakhilya das
  • nauka medytacji z mantrą
  • sesja pytań i odpowiedzi
  • możliwość zakupu publikacji

Długość całego wydarzenia do 3 godzin.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
wtorek, 7 maja 2024, godz. 18:00

Gdzie:

Hotel Europejski
ul. Lubicz 5 (obok Galerii Krakowskiej)

Kontakt


tel. 575 432 607
Joanna

Wstęp wolny

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.

Wstęp dla osób powyżej 12 lat.