Zapraszamy na relaks i regenerację, tak ważne w dzisiejszych zabieganych czasach, pełnych stresu i niepokojących wydarzeń. Łagodne techniki relaksacji i medytacji pozwolą ukoić skołatane nerwy, a także po prostu zwyczajnie odetchnąć, odpocząć na głębszym poziomie.
Pranajama Gauranga, czyli technika oddechowa, do tego 15 minut relaksacji Joga Nidra (tzw. sen jogina), a na koniec prosta i przyjemna wspólna medytacja muzyczna.

Medytacja nie musi być trudna, nie musi oznaczać walki z umysłem ani niewygodnego siedzenia bez ruchu w jednej pozycji. Istnieje medytacja przyjemna i prosta w zastosowaniu, której regularne praktykowanie przynosi wspaniałe efekty.

Praktyka ta opisana jest w najstarszej holistycznej medycynie świata - Ayurvedzie - jako niezbędny element codziennej higieny.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty ONLINE koszalińskiego Yoga Life Club z Draupadi dasi, adeptką Bhakti Yogi i Ayurvedy, która od ponad 25 lat zgłębia tę wiedzę i chętnie się nią dzieli z innymi. Transmisja odbędzie się na naszej stronie na Facebooku: facebook.com/YogaLifeClub

Kiedy:

wtorki: 3, 10, 17, 24, 31 stycznia, godz. 18:30
Wstęp wolny