Medytacja - Siła spokoju

Informacja z ostatniej chwili

Drodzy Państwo.

Ze względów zdrowotnych kilkunastogodzinna podróż samolotem naszego gościa Balakhilya das, była niemożliwa. Dlatego też wykład odbędzie się w formie bezpośredniej transmisji ze Stanów Zjednoczonych.
Korzystając z internetowej platformy konferencyjnej Balakhilya das poprowadzi wykład on-line. Będzie on emitowany na wielkoformatowym ekranie. Całe spotkanie będzie tłumaczone na bieżąco na język polski. Nadal będzie istniała możliwość zadania wykładowcy nurtujących Państwa pytań. Tak więc pomimo losowych niedogodności, dzięki współczesnym formom komunikacji, mamy możliwość spotkania się z Balakhilya das.

Serdecznie zapraszamy!

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w Katowicach, zapraszamy do obejrzenia trasmisji online z tego wykładu na profilu FB Medytacja Śląsk.

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wykład Balakhilya das – uznanego na świecie nauczyciela jogi i medytacji.

Nie sztuką jest być spokojnym, gdy w życiu wszystko dobrze się układa. Sztuką jest zachować wewnętrzną równowagę, gdy spotykają nas różne wyzwania.

Spokój jest super siłą, dzięki której możesz przetrwać nawet największe życiowe burze. Nie myśl, że medytacja jest odpowiednia tylko dla mnichów żyjących w odosobnieniu. Medytacja jest dla każdego. Medytacja jest dla Ciebie.

Poznaj uniwersalne techniki medytacji, które możesz zastosować w każdych warunkach i okolicznościach życiowych. Dowiedz się w jaki sposób medytacja pomoże ci doświadczyć wewnętrznej równowagi, uzyskać świeże i pełne spokoju widzenie siebie i otaczającego cię świata.

Gość specjalny naszego wydarzenia, wykładowca – Balakhilya das – praktykuje medytację od prawie 50 lat. Skorzystaj z jego obszernej wiedzy i doświadczenia.

Zapraszamy na niezwykle praktyczne spotkanie, podczas którego zyskasz zarówno podbudowę filozoficzną jak i szereg praktycznych wskazówek w jaki sposób dzięki medytacji uczynić swe życie szczęśliwszym i przepełnionym spokojem. Wykład będzie okazją do nauki technik medytacji z mantrami oraz do zadania pytań.

Po wykładzie zapraszamy na degustację słodkich specjałów kuchni wegetariańsko-wegańskiej oraz do zapoznania się z programem medytacyjnym prowadzonym na Śląsku. Polecamy także nasze stoisko z ciekawymi publikacjami z zakresu jogi i medytacji.

O wykładowcy:

Balakhilya das jest uznanym na świecie nauczycielem jogi i medytacji, od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria, wykłady, indywidualne spotkania inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych. Do Polski przyjeżdża na zaproszenie Szkoły Medytacji i Samorealizacji.

Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności. Zawierają w sobie ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das swoją wiedzę i doświadczenie opiera na tradycjach sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne, jak również cała nauka związana z jogą i medytacją przekazywane są z mistrza na ucznia aż do czasów dzisiejszych przez długą linię nauczycieli znaną jako Brahma Sampradaya.

Serdecznie zapraszamy

Wstęp na wykład jest niebiletowany i jest bezpłatny - ta wiedza jest darem i zgodnie ze starożytnymi naukami w ten właśnie sposób jest przekazywana od tysięcy lat.

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.
Wstęp dla dzieci - od 12 roku życia.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 25 sierpnia 2018, godz. 17:00

Gdzie:

Katowice Miasto Ogrodów (dawne Górnośląskie Centrum Kultury)
Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2

Więcej informacji:


Tel. 736 016 683
FB Medytacja Śląsk

Wstęp wolny