Wykorzystaj czas pełni Księżyca, aby odbyć niesamowitą podróż do wnętrza swego serca, do krainy niezmąconego szczęścia i wyciszenia. To, co inni nazywają trudnym okresem ze względu na gorsze samopoczucie czy niewytłumaczalny niepokój, dzięki zanurzeniu się w dźwiękach mantr stanie się momentem wglądu w inny, duchowy wymiar, pełny ukojenia i poczucia spełnienia. Doświadcz głębi medytacji i zobacz, że w każdej chwili możesz mieć dostęp do transcendencji.

  •  Zapraszamy na sesję medytacji w pełni księżyca 4 lutego o g. 19:00 w naszym centrum Yoga Life Club w Koszalinie, przy ul. Zwycięstwa 168, II p.
  •  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy pod tel. 512 109 288.
  •  Spotkanie jest bezpłatne, ale jeśli podoba Ci się to, co robimy, możesz nas wesprzeć dowolnym datkiem. Będziemy bardzo wdzięczni!

Zapowiada się wyjątkowy wieczór!

„Ten ruch sankirtana jest największym błogosławienstwem dla ludzkości, ponieważ szerzy promienie księżyca miłosierdzia. Jest życiem całej transcendentalnej wiedzy. Powiększa ocean transcendentalnej rozkoszy i daje nam możność zasmakowania w pełni nektaru, którego jesteśmy zawsze spragnieni”. (Siksastaka 2)

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
sobota, 4 lutego 2023, godz. 19:00

Gdzie:

Yoga Life Club w Koszalinie
ul. Zwycięstwa 168, II p.

Kontakt

tel: 512 109 288

Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy: 512 109 288.