Pełny a jednak wciąż pusty

Gdzie szukasz szczęścia?

Zapraszamy na drugą część filmu Kim Jesteś - Pełny a jednak wciąż pusty.

Poszukując satysfakcji staramy się zadowolić na tak wiele sposobów, zaczynając od tych najprostszych po te najbardziej wyszukane. Szukając dosłownie wszędzie wierzymy że zadowolenie zmysłowe jest kluczem do osiągnięcia satysfakcji.

Od dzieciństwa poprzez całe nasze życie wszyscy szukamy wypełnienia. Ta głęboka potrzeba wypełnienia jest główną motywacją do zrobienia czegokolwiek. Nawet jeśli nie jesteśmy świadomi tego to nasze poszukiwanie Szczęścia leży u podstaw naszej istoty.

Dlatego zrozumienie głębi tego tematu pomaga rozwiązać wszelkie nasze problemy i pomóc nam osiągnąć prawdziwą satysfakcje, a nie tylko przelotne zadowolenie zmysłowe. Wymaga to zrozumienia i chęci zmiany.

Jest to wyzwanie bez którego jednak nic się nie zmieni, bo poszukując szczęścia tam gdzie go nie ma to tylko daremny trud. Z czasem traci się motywację a pojawia się frustracja. Tak naprawdę to zupełnie oczywisty normalny objaw. Nie wynika jednak on z tego, że szukanie szczęścia jest utopią tylko z tego że szukamy w błędnych koncepcjach opartych na błędnym utożsamianiu się z ciałem i umysłem.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
poniedziałek, 27 marca 2023, godz. 18:15 - 20:00

Gdzie:

NOT Sala Naukowców - II piętro
ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk

Kontakt

tel. 512 084 858
Prosimy o potwierdzenie obecności, ilość miejsc ograniczona.

Wstęp wolny