Każdy z nas chce być szczęśliwy!

Smutek, stany depresyjne, lęki, strach, niepokoje, poczucie zagubienia, niepewności itp., itd. odczuwane są jako coś, co nie jest z nami w harmonii. Chcemy uwolnić się od tych emocji by po prostu być szczęśliwymi.

A czy wiesz, że u podstaw odczuwania szczęścia leży odczuwanie wewnętrznego spokoju i poczucia wypełnienia?

Pragnienie wewnętrznego spokoju jest naturalne dla każdego człowieka i szczególnie istotne w czasach ogólnoświatowego niepokoju. Cokolwiek dzieje się na zewnątrz nas, bezpośrednio wpływa na nasze wnętrze, gdyż to, co czujemy i myślimy, kształtowane jest przez to, co widzimy i słyszymy. Doświadczamy głębokiego niepokoju i ulegamy złudzeniu, że ratunek także przyjdzie z zewnątrz. Mądrość jogi daje nam rozwiązanie najprostsze z możliwych, które możesz zastosować już dziś. Dołącz do tych, którzy przekonali się, że to działa! Zapraszamy na bezpłatny LIVE! Kolejne oświecające spotkanie z Balakhilya das – uznanym na świcie nauczycielem jogi i medytacji oraz eksperta w naukach wiedzy wedyjskiej.

Wykład będzie można obejrzeć online w naszym playerze na górze strony.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 3 maja 2020, godz. 13:00 - 14:30

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya