Serce Jogi. Do czego dążą najwięksi jogini?

Wiele osób myśląc o jodze wyobraża sobie osobę wykonującą ćwiczenia fizyczne lub siedzącą w głębokiej medytacji. Istnieje jednak jeszcze inny wymiar procesu jogi, który sprawia, że nasze codzienne życie nabiera innego wymiaru.

Od dawien dawna poważni jogini podejmowali przeróżne praktyki, których celem było odkrycie samego siebie, dotarcie do swojej esencji. Robili to nie tylko dla osiągnięcia własnego sukcesu, ale także po to, aby pomóc innym ludziom uwolnić się od cierpienia wynikającego z nierozumienia swojej duchowej natury.

Człowiek jest istotą myślącą, obdarzoną mocą dociekania, odkrywania sensu i celowości życia, odkrywania swojego miejsca w świecie, przeniknięcia tajemnicy życia. Ścieżka jogi to nie tylko ogrom wiedzy, mądrości, ale także zbiór cudownych praktyk, które sprawiają, iż te egzystencjalne dociekania przynoszą wymierne owoce.

Pośród różnych ścieżek jogi, ich królową i ostatecznym celem jest Bhakti. Jest ona nazywana sercem jogi. Niewiele ludzie jednak wie czym jest Bhakti joga.

Dowiedz się, co jest prawdziwym celem wszystkich procesów jogi i do czego dążą najwięksi jogini.

Zapraszamy na LIVE z Balakhilya das - uznanym na świecie nauczycielem jogi i medytacji.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 21 czerwca 2020, godz. 13:00 - 14:30

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya