Frustracja i Gniew, nierozłączna para wypalających emocji.

Któż ich nie doświadczał? Któż nie musiał się borykać z efektami, które jak tornado niszczą wszystko co spotkają na swojej drodze?

Czy wiesz, że Gniew wyrasta na podłożu frustracji, poczucia niespełnienia, braku odczuwania szczęścia?

W starożytnych pismach wedyjskich i tekstach jogicznych gniew został sklasyfikowany jako jedna z trzech bram wiodących do piekła. Im bardziej doświadczamy gniewu, tym bardziej piekielne staje się nasze życie.

Błędem jest jednak obarczanie winą za to, że czujemy gniew innych ludzi, czy sytuacji. Inni tak naprawdę NIE POWODUJĄ naszego gniewu. Gniew tkwi w sercu i jest tylko jedną z możliwych reakcji na daną sytuację. Wzrasta w naszym sercu w miarę wzrostu naszej życiowej frustracji. I im jest większy, tym jest trudniejszy do opanowania i zaczyna sprawować nad nami znaczną kontrolę.

Jak sprawić, aby nasze życie nie przynosiło nam frustracji? Jak wykorzenić z naszej świadomości gniew? Jak rozwinąć odpowiednie widzenie innych, właściwe reagowanie w sytuacjach konfliktowych? Jak rozwinąć poczucie empatii wobec innych, co da nam większą kontrolę nad naszym umysłem i emocjami?

Zapraszamy na LIVE’a  Balakhilya das, uznanego na świecie nauczyciela jogi i medytacji! Poznaj starożytną mądrość Wed. Oświeć swoje życie.

Kiedy:

To wydarzenie już się odbyło.
niedziela, 10 maja 2020, godz. 13:00 - 14:30

Zajęcia prowadzi

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że tu jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć ze sobą, z tego wykładu coś wartościowego, coś, co będzie dla Was inspiracją i poprowadzi Was w życiu.

Balakhilya